شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

قوانین خرید و استفاده از محصولات:

1. هر فایل فقط باید توسط یک نفر استفاده شود.

چنانچه چندین نفر هستید، هر نفر باید یک بار فایل را خریداری کند تا استفاده از آن حلال باشد، چون قیمت کمتر از ارزش واقعی در نظر گرفته شده است. اگر صاحب کافی نت هستید، برای هر بار استفاده از فایل نیز باید مبلغ آن را پرداخت کنید تا حلال باشد. زیرا فایل برای مصرف است نه برای فروش! همچنین از ارسال فایل خود به دیگران خودداری کنید.

2. هر فایل فقط موارد ذکر شده را داراست. نه کمتر و نه بیشتر

فایلی که شما خریداری می کنید، فقط موارد ذکر شده در توضیحات را داراست. نه کمتر و نه بیشتر . ما فقط در قبال توضیحات خود مسئولیم و در قبال تصورات خریدار مسئولیتی نداریم.

3. شرایط بازگشت وجه

چنانچه توضیحات فایل در سایت با فایل دریافتی شما تطابق نداشته باشد، پس از آنکه این مورد را به سایت اطلاع دهید، فایل درست در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در غیر اینصورت پس از 24 ساعت مبلغ پرداختی شما بازگشت داده می شود.
مواردی از قبیل پشیمانی، استفاده نکردن از فایل، تصورات شخصی خریدار، اشتباه خریدن یک فایل به جای فایل دیگر، عدم توانایی در باز کردن فایل، نداشتن نرم افزارهای مورد نیاز و … موجب بازگشت پول نخواهد شد و فقط در صورتی که سایت پس از 24 ساعت از اعلام مشکل قادر به تحویل فایل با مشخصات ذکر شده در سایت نباشد، مبلغ شما بازگشت داده می شود.

4. قیمت محصول

قیمتی که در پیش فاکتور منظور می گردد معتبر بوده و جهت دانلود فایل به صورت آنلاین ، قابل پرداخت است. قیمت ها به تومان است.

6. شرایط پشتیبانی

پاسخگویی پشتیبانی به مشکلات پس از خرید فقط از طریق تیکت در پنل کاربری خود بعد از وارد شدن به سایت، با موبایل و ایمیلی که هنگام خرید وارد کرده اید امکان پذیر است و به درخواست های دیگر پاسخی داده نمی شود.
(مشخصات ورود به پنل کاربری به ایمیلی که هنگام خرید وارد کرده اید ارسال شده، همچنین میتوانید از بخش فراموشی رمز عبور برای پیدا کردن رمز خود استفاده کنید)