شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایلمَس یک پلتفرم چند فروشندگی فایل و محصولات دیجیتال است، که کاربران می‌توانند خیلی راحت و با اطمینان محصول مورد نظر خود را خرید کرده و بلافاصله دانلود کنند. و یا اگر محصول دانلودی برای فروش دارند می‌توانند در سیستم کسب درآمد از همکاری در فروش فایل مَس فعالیت خود را آغاز کنند.

روش های کسب درآمد اینترنتی از فایلمَس

در سیستم همکاری در فروش و بازاریابی فایل مَس به 4 روش می توانید کسب درآمد کنید، که در ادامه معرفی می کنم.

ضمن اینکه در تمام مراحل کسب درآمد در کنار شما خواهیم بود و هرگونه مشکل یا سوالی داشتین رسیدگی کرده و راهنمایی های لازم را انجام خواهیم داد.

همچنین برای پیشرفت شما آموزش های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. فقط کافیست طبق آموزش ها عمل کرده و برای رسیدن به درآمد مطلوب شکیبایی لازم را داشته باشید.

1. کسب درآمد از فروش فایل:

یکی از بهترین روش های کسب درآمد در سایت فایلمَس ، فروش فایل های خود شماست. اگر صاحب اثر یا فایلی هستید می توانید با گذاشتن فایل برای فروش در فایلمس به درآمد مناسبی برسید.

2. کسب درآمد از بازاریابی فایل:

بازاریابی به طور کلی یعنی فروش فایل های دیگران توسط شما

فایلمس به سیستم بازاریابی فروش فایل تجهیز شده است تا کاربران بتوانند بدون هیچ فایلی از طریق بازاریابی سایر فایل ها درآمد قابل توجهی بدست آورند.

3. کسب درآمد از زیرمجوعه گیری

با معرفی فایلمس به دوستان یا مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی و یا سایت یا وبلاگ خود بدون هیچ زحمتی می توانید به درآمد ثابتی از این راه برسید.

4. کسب درآمد از فروش دوره:

روش دیگر کسب درآمد از فایلمس کسب درآمد از فروش دوره های آموزشی می باشد.

یکی دیگر از قابلیت هایی که فایلمس در اختیار کاربران قرار میدهد این است که اگر کاربری دارای مهارت و تخصص خاصی باشد می تواند دوره هایی برگزار کرده و با توجه به قابلیت های حرفه ای که فایلمس در اختیارش قرار میدهد، درآمد مناسبی از این طریق بدست آورد.

فروش دوره هم تقریبا همانند فروش فایل می باشد با این تفاوت که این روش به ویژگی های پیشرفته تری نسبت به آن مجهز می باشد، مانند مشخص کردن مدرس دوره با نام و تصویر و بیوگرافی، درصد تکمیل دوره، ویدیو معرفی دوره، قرار دادن ویدیو به جای تصویر محصول و …

لازمه شروع کار ثبت نام در سایت و ارتقاء حساب کاربری به فروشنده می باشد.


با آرزوی موفقیت و کسب درآمد پرسود برای شما