آموزش بازاریابی فروش فایل در فایلمس

 

بازاریابی به طور کلی یعنی فروش فایل های دیگران توسط شما

فایلمس به سیستم بازاریابی فروش فایل تجهیز شده است تا کاربران بتوانند بدون هیچ فایلی از طریق بازاریابی سایر فایل ها درآمد قابل توجهی بدست آورند.

برای شروع بازاریابی در سایت فایلمس، لطفا ابتدا فرم عضویت در سایت را پر کنید.


راهنمای عضویت در سایت

فرایند ثبت نام در سایت بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی عضویت یا با استفاده از دکمه ثبت نام در بالای سایت اطلاعات خواسته شده در فرم که به شرح زیر می باشد را به دقت پر کنید:

ورود و عضویت فایلمس ، سیستم بازاریابی و همکاری در فروش فایل

1. نام کاربری *

نام کاربری بعد از ثبت نام قابل تغییر نیست، درضمن نام کاربری همان آدرس فروشگاه شما خواهد بود پس دقت لازم را در انتخاب آن داشته باشید.

به عنوان مثال:
اگر نام کاربری filemas را انتخاب کنید، آدرس فروشگاه شما filemas.com/user/filemas خواهد شد.

در این روش با سئوی فایلمس فروشگاه شما هم سئو شده و این باعث بیشتر دیده شدن شما و درنتیجه افزایش فروش شما خواهد شد.

2. شماره موبایل *

در این فیلد شماره همراه خود را صحیح وارد کنید که برای اطلاع رسانی های آتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، حتی برای ورود و بازیابی رمز عبور نیز می توانید از شماره موبایل استفاده کنید.

3. ایمیل *

ایمیل خود را صحیح و بدون www وارد کنید (مثل: filemas.com@gmail.com) برای ارسال اطلاعات پنل کاربری شما، ورود به پنل و همچنین بازیابی رمز عبور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

4. کلمه عبور شما *

برای ورود به پنل خود یک کلمه عبور انتخاب کنید، رمز عبور انتخابی شما باید بیش از 7 کاراکتر باشد.

5. کد معرف

اگر کسی فایلمس را به شما معرفی کرده، کد مربوط به شخص را در این قسمت می توانید وارد کنید، در غیر اینصورت می توانید خالی بگذارید.

پس از ثبت نام کنترل پنل کاربری شما بلافاصله ایجاد خواهد شد، و با استفاده از اطلاعات مربوطه می توانید وارد پنل کاربری خود شوید.


راهنمای بازاریاب شدن در سایت

1. پس از ورود به پنل کاربری خود در سمت راست پنل روی دکمه “ارتقا به سطح بازاریاب” کلیک کنید و موارد خواسته شده را پر کرده و وارد مرحله بعد شوید

( به جای تلفن ثابت از شماره همراه هم میتوانید استفاده کنید، همچنین اگر کد پستی خود را نمیدانید میتوانید به جای آن دوتا صفر {00} وارد کنید)

2. در این مرحله تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را گرفته و برای ما ارسال کنید. درصورت دردسترس نبودن شناسنامه از تصویر کارت ملی نیز میتوانید استفاده کنید.

3. در آخر اطلاعات را ارسال کنید تا پس از بررسی، حساب بازاریابی شما فعال گردد.

با ارتقا حساب خود به سطح بازاریاب، شما می توانید به بازاریابی تمامی محصولات سایت بپردازید.

چرا این اطلاعات خواسته می شود؟

الف) برای برداشت درآمد خود از فایلمس (برداشت ها به حساب بانکی شخصی انتقال داده میشه که به اسم آن پروفایل کاربری تکمیل شده باشد) در اینصورت غیر از شما کسی نمیتواند درآمد شما را برداشت نماید حتی اگر به پنل شما هم دسترسی داشته باشد.

ب) برای تکمیل پروفایل و گرفتن مدال و تیک آبی (بعد از گرفتن تیک آبی تبلیغات محصولات شما در صفحه اصلی قرار داده میشود و از شما به عنوان فروشنده برتر نام برده میشود)

ج) برای اعتماد سازی بیشتر بین مشتری و فروشنده (که باعث فروش بیشتر فروشنده میشود)

د) برای جلوگیری از سوئ استفاده های برخی از افراد


راهنمای بازاریابی فایل

وارد پنل کاربری خود شده و از زیرمنوی بازاریابی گزینه لینک های بازاریابی را انتخاب کنید و توسط لینک های اختصاصی خود نسبت به فروش سایر فایل ها اقدام کرده و پورسانت خود را دریافت نمایید.

در صورتیکه شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از سایت خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. نرخ پورسانت ها توسط فروشندگان تعیین می شود که حداقل 20 درصد می باشد.

البته فروشندگان برای فروش بیشتر فایل هایشان معمولا این مقدار را بیشتر از 20 درصد قرار میدهند.

همچنین مدیریت فایلمس تصمیم گرفته فایل های اختصاصی خود سایت با پورسانت بازاریابی 50 درصد ثبت شود تا بازاریاب ها هم بتوانند با همکاری در بازاریابی سود بیشتری از فایلمس کسب کنند.

به عنوان مثال اگر قیمت فایلی 10.000 تومان باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، اگر پورسانت بازاریابی 20 درصد باشد 2000 تومان، و اگر پورسانت بازاریابی 50 درصد باشد 5000 تومان، بلافاصله به حساب شما افزوده می شود.


فرمول محاسبه درآمد حاصل از بازاریابی فایل:

به عنوان مثال:

قیمت فایل:                     10.000 تومان      

سهم شما 50 درصد:      5000 تومان

سهم فروشنده 40 درصد:    4000  تومان

سهم معرف 10 درصد:        1000  تومان

سهم سایت 0 درصد:         0  تومان

شما هم می توانید همانند وبلاگ های زیر به راحتی وبلاگ خود را راه اندازی کرده و فایلها را برای بازاریابی در وبلاگ خود قرار دهید.

https://filemas.blogsazan.com

http://filemas.avablog.ir

http://filemas.loxblog.com

http://filemas.parsiblog.com

https://filemas.blogsky.com

برای نمونه می توانید از سیستم های وبلاگدهی، رزبلاگ ، بیان بلاگ ، بلاگ اسکای ، پارسی بلاگ ، لوکس بلاگ ، آوا بلاگ ، بلاگ سازان و … برای ساخت رایگان وبلاگ اقدام نمایید.


لازمه شروع هر کاری برداشتن قدم اول است، برای برداشتن قدم اول کافیست در سایت ثبت نام کنید.