شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

آموزش ثبت نام و ارتقاء حساب به فروشنده و بازاریاب
شناسه پست: 1715
بازدید: 718

چگونه فروشنده شویم در فایلمس

آموزش ثبت نام و ارتقاء حساب به فروشنده و بازاریاب

 

به طور کلی فایلمس یک فروشگاه ساز رایگان فایل است که تمامی خدمات آن از لحظه ثبت نام تا برداشت درآمد کاملا رایگان می باشد، و شما می توانید به راحتی بدون هیچگونه هزینه ای در کمتر از 5 دقیقه در سایت ثبت نام کرده و به 4 روش کسب درآمد کنید، برای این منظور پس از ثبت نام می توانید راهنمای صفر تا صد را مطالعه نمایید.

چگونه فروشنده شویم در فایلمس - آموزش ثبت نام و ارتقاء حساب به فروشنده و بازاریاب

فرایند ثبت نام در فایلمس

فرایند ثبت نام در سایت بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی عضویت یا با استفاده از دکمه ثبت نام در بالای سایت اطلاعات خواسته شده در فرم که به شرح زیر می باشد را به دقت پر کنید:

 

1. نام کاربری *

نام کاربری بعد از ثبت نام قابل تغییر نیست، درضمن نام کاربری همان آدرس فروشگاه شما خواهد بود پس دقت لازم را در انتخاب آن داشته باشید.

به عنوان مثال:
اگر نام کاربری filemas را انتخاب کنید، آدرس فروشگاه شما filemas.com/user/filemas خواهد شد.

در این روش با سئوی فایلمس فروشگاه شما هم سئو شده و این باعث بیشتر دیده شدن شما و درنتیجه افزایش فروش شما خواهد شد.

2. شماره موبایل *

در این فیلد شماره همراه خود را صحیح وارد کنید که برای اطلاع رسانی های آتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، حتی برای ورود و بازیابی رمز عبور نیز می توانید از شماره موبایل استفاده کنید.

3. ایمیل *

ایمیل خود را صحیح و بدون www وارد کنید (مثل: filemas.com@gmail.com) برای ارسال اطلاعات پنل کاربری شما، ورود به پنل و همچنین بازیابی رمز عبور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

4. کلمه عبور شما *

برای ورود به پنل خود یک کلمه عبور انتخاب کنید، رمز عبور انتخابی شما باید بیش از 7 کاراکتر باشد و برای قوی بودن رمز خود از اعداد و تلفیقی از حروف بزرگ و کوچک را انتخاب نمایید.

5. کد معرف

اگر کسی فایلمس را به شما معرفی کرده، کد مربوط به شخص را در این قسمت می توانید وارد کنید، در غیر اینصورت می توانید خالی بگذارید.

پس از ثبت نام کنترل پنل کاربری شما بلافاصله ایجاد خواهد شد، و با استفاده از اطلاعات مربوطه می توانید وارد پنل کاربری خود شوید.

 

برای ورود به پنل شخصی خود پس از کلیک بر روی ورود یا با استفاده از دکمه ورود در بالای سایت وارد صفحه مورد نظر شده و با استفاده از اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد کردید وارد پنل خود شوید. تا اینجا فقط ثبت نام کردیم حالا بریم ببینیم که چگونه فروشنده شویم در فایلمس

 

چگونه فروشنده شویم در فایلمس

ارتقاء حساب به فروشنده و بازاریاب

1. پس از ورود به پنل کاربری خود در سمت راست پنل با توجه به فعالیت خود روی دکمه “ارتقا به سطح بازاریاب” یا “ارتقا به سطح فروشنده” کلیک کنید و موارد خواسته شده را پر کرده و وارد مرحله بعد شوید

( به جای تلفن ثابت از شماره همراه هم میتوانید استفاده کنید، همچنین اگر کد پستی خود را نمیدانید میتوانید به جای آن دوتا صفر {00} وارد کنید)

2. در این مرحله تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را گرفته و برای ما ارسال کنید. درصورت دردسترس نبودن شناسنامه از تصویر کارت ملی نیز میتوانید استفاده کنید.

3. در آخر اطلاعات را ارسال کنید تا پس از بررسی، حساب ارتقاء گردد.

چرا این اطلاعات خواسته می شود؟

الف) برای برداشت درآمد خود از فایلمس (برداشت ها به حساب بانکی شخصی انتقال داده می شود که به اسم آن پروفایل کاربری تکمیل شده باشد) در اینصورت غیر از شما کسی نمیتواند درآمد شما را برداشت نماید حتی اگر به پنل شما هم دسترسی داشته باشد.

ب) برای تکمیل پروفایل و گرفتن مدال و تیک آبی (بعد از گرفتن تیک آبی تبلیغات محصولات شما در صفحه اصلی قرار داده میشود و از شما به عنوان فروشنده برتر نام برده میشود)

ج) برای اعتماد سازی بیشتر بین مشتری و فروشنده (که باعث فروش بیشتر فروشنده میشود)

د) برای جلوگیری از سوء استفاده های برخی از افراد

نویسنده

فایلمس دات کام
ما اولین نیستیم، ولی قطعا بهترین خودمان هستیم | اولویت ما، کیفیت و رضایت کاربران ماست