شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

بهترین سایت همکاری در فروش فایل
شناسه پست: 13730
بازدید: 201

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بهترین سایت های همکاری در فروش فایل یعنی سیستم فایلمَس آشنا کنیم و به بررسی ویژگی ها و روش های کسب درآمد از آن نیز بپردازیم. وبسایت فایلمس یک سیستم همکاری در فروش و بازاریابی فایل هست که قابلیت ساخت فروشگاه فایل را نیز به صورت رایگان برای کاربران فراهم می سازد.

به طور خلاصه اگر شما فایل و محصول دانلودی برای فروش دارید می توانید در فایلمس ثبت نام کنید و فایل های خود را ارسال کنید تا بازاریاب های فایلمس فایل های شما را بفروشند. از همه مهمتر به واسطه سئوی خوبی که فایلمس داره فایل های شما در نتایج بالاتر گوگل دیده میشه و این یعنی فروش بیشتر و در نتیجه درآمد بیشتر برای شما 😎

اگر هم فایلی برای فروش ندارید ولی صاحب سایت و وبلاگ هستید یا کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی دارید باز میتوانید در فایلمس ثبت نام کنید و با بازاریابی فایل های سایر فروشنده ها، کسب درآمد میلیونی داشته باشید.

با سیستم همکاری در فروش فایل فایلمَس می توانید از اوقات بیکاری خود بهترین استفاده را بکنید و یک منبع درآمدی برای خود ایجاد کنید که تا سال های زیادی برای شما درآمدزایی داشته باشه. فقط کافیه ثبت نام کنید و کسب درآمد از فروش فایل در اینترنت را آغاز کنید. 💪

بهترین سایت همکاری در فروش فایل
بهترین سایت همکاری در فروش فایل – فایلمس

 

همکاری در فروش فایل چیست؟

همکاری در فروش فایل (file affiliate) یعنی اینکه در فروش یک فایل یا محصول دانلودی چند نفر با هم همکاری داشته باشند که یک طرف میتونه فروشنده باشه، طرف بعدی سایتی که فرایند فروش رو فراهم میکنه مثل فایلمس و یک طرف هم میتونه بازاریاب باشه که با لینک اختصاصی خودش محصولات را تبلیغ میکند.

به لطف سیستم های همکاری در فروش فایل میتوان بدون هزینه کسب درآمد از طریق فروش فایل را در فضای اینترنت به راحتی انجام داد. اکثر این سایت ها قابلیت فروشگاه ساز فایل را هم دارند که فایلمس هم از این قاعده مستثنی نیست

همکاری در فروش فایل چیست؟
سیستم همکاری در فروش فایل چیست؟ – فایلمس

 

بهترین سایت همکاری در فروش فایل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

شما برای انتخاب بهترین سیستم همکاری در فروش فایل چند معیار مهم را باید در نظر بگیرید اول اینکه چند درصد از سود فروش به عنوان پورسانت به شما تعلق میگیره. و دوم اینکه بعد از گذشت چه مدت و رسیدن به چه میزان از درآمد میتوانید موجودی خودتان را برداشت کنید. این ها مواردی هستند که برای ادامه فعالیت با همون سیستم به شما انگیزه میدهند. در کل باید به فکر کاربران باشه و از لحاظ فنی هم اوکی باشه!! یعنی چی از لحاظ فنی اوکی باشه!؟

یعنی سرعت خوبی داشته باشه، موارد امنیتی را رعایت کنه مثل ssl (اول آدرس https باشه)، راه های ارتباطی زیاد و پشتیبانی سریعی داشته باشه، از همه مهمتر سئوی خوبی داشته باشه (سئوی خوب باعث میشه فروش بیشتری داشته باشی) و کلی ویژگی های دیگه که بهتره باقی این ویژگی ها را از نظر فروشندگان و بازاریاب های فایلمس بررسی کنیم 😉

 

ویژگی های فایلمس از نظر فروشندگان فایل

 1. اختصاص بیشترین پورسانت از هر فروش برای فروشنده ها
 2. اختصاص یک فروشگاه فایل کاملا رایگان با پنل کاربری حرفه ای
 3. اختصاص بهترین درگاه ها برای پرداخت آنلاین
 4. لذت درآمد بیشتر از فروش با کمترین فعالیت
 5. امکان دسته بندی های نامحدود
 6. همیشه در دسترس بودن سایت با آپتایم 100 درصد
 7. تسویه حساب روزانه و سریع در هر لحظه
 8. فضای نامحدود برای آپلود فایل ها
 9. شفافیت مالی با مشاهده آمار کسری و اضافه شدن درآمد
 10. داشتن اپلیکیشن حرفه ای
 11. سیستم ارسال ایمیل و پیامک های فروش، تیکت، دیدگاه ها و…
 12. امکان مشاهده و مدیریت جزئیات هر سفارش
 13. امکان ایجاد کد تخفیف توسط فروشنده
 14. امکان دنبال کردن فروشنده ها توسط کاربران سایت
 15. انتشار خودکار فایل ها در شبکه های اجتماعی فایلمس
 16. تبلیغ فروشنده های برتر بعد از گرفتن تیک آبی شبیه اینستاگرام

 

ویژگی های فایلمس از نظر بازاریاب های فایل

 1. داشتن لیست اختصاصی فایل ها با پورسانت 50 درصد
 2. امکان اشتراک گذاری فایل ها در شبکه های اجتماعی با لینک اختصاصی
 3. امکان فیلتر کردن فایل های یک فروشنده برای بازاریابی
 4. امکان فیلتر کردن فایل های پر فروش برای بازاریابی
 5. امکان فیلتر کردن فایل های با بیشترین پورسانت برای بازاریابی
 6. ارائه آمار شفاف از تراکنش های بازاریابی
 7. امکان مشاهده تمامی ارجاع های موفق و ناموفق
 8. امکان مشاهده سایت ها یا شبکه های ارجاع دهنده
 9. امکان دریافت لینک اختصاصی برای زیرمجموعه گیری
 10. اختصاص 10 درصد از تراکنش های زیرمجموعه برای بازاریاب ها
 11. امکان مشاهده تمامی زیرمجموعه ها با تاریخ ثبت نام و تعداد ارجاع ها
 12. امکان درخواست وجه در هر ساعت از شبانه روز

 

انواع همکاری در فروش فایل در سیستم فایلمس

1- همکاری دو سویه در فروش

2- همکاری سه سویه در فروش

3- همکاری چهار سویه در فروش

انواع همکاری در فروش فایل در سیستم فایلمس
انواع همکاری در فروش فایل در فایلمس

 

همکاری دو سویه در فروش فایل

در این نوع همکاری، همکار اول فایلمس است که بستر ارائه محصول، همکاری، فروش، پرداخت و … را فراهم می سازد. و همکار دوم فروشنده است که پس از عضویت در سایت فایلمس، اقدام به ارسال محصول خود می کند.

در این نوع روش، فایل از طریق فروشگاه اصلی وبسایت به فروش می‌رسد. و سود هر بار فروش هر محصول بین دو نفر، فایلمس و فروشنده تقسیم می‌شود. که در این صورت 80 درصد سود به فروشنده، و تنها 20 درصد آن به فایلمس می رسد. (البته 10 درصد از این 20 درصد فایلمس به معرف تعلق میگیره! که در ادامه توضیح میدم؛)

 آموزش فروش فایل 

 آموزش فروش فایل در فایلمس

 

همکاری سه سویه در فروش فایل

در این نوع همکاری، همکار سوم بازاریاب است که پس از عضویت در سایت فایلمس، می تواند از طریق پنل خود کد محصولات با لینک اختصاصی مربوط به خود را دریافت کرده و با معرفی محصول فروشنده در سایت ها، وبلاگ ها، کانال ها و … خود، محصول را بازاریابی کند.

و هنگامی که محصول فروش می رود، هر سه طرف همکار، طبق درصد از پیش تعیین شده، سود خود را از هر بار فروش فایل به صورت اتوماتیک در پنل خود مشاهده می کنند.

که در این صورت سود فروشنده 70 درصد، سود فایلمس 20 درصد، و سود بازاریاب (که فروشنده تعیین می کند) حداقل 10 درصد است.

اگر بازدید کننده ارجاعی تا ۳۰ روز، هر خریدی انجام بده کمیسیون آن برای بازاریاب لحاظ خواهد شد.

 آموزش بازاریابی فروش فایل 

 آموزش بازاریابی فروش فایل در فایلمس

 

همکاری چهار سویه در فروش فایل

در این نوع همکاری، همکار چهارم معرف است که پس از عضویت در سایت فایلمس، می تواند با لینک اختصاصی خودش کسی را به عنوان فروشنده یا بازاریاب به سایت معرفی کند. این کار را می تواند با تبلیغ بین دوستان و آشنایان، یا سایت ها، وبلاگ ها، کانال ها و… انجام دهد.

در این صورت 10 درصد از سهم فایلمس به معرف اختصاص داده میشود. این شیوه در ایران برای اولین بار است که یک سیستم همکاری در فروش فایل، 10 درصد از هر فروش را به معرف اختصاص می دهد.

با این حال سود فروشنده 70 درصد، سود بازاریاب حداقل 10 درصد، سود معرف 10 درصد و سود فایلمس هم 10 درصد می باشد.

 کسب درآمد از زیرمجموعه گیری 

کسب درآمد از زیرمجموعه گیری همکاری در فروش فایل

 

چرا فروش فایل و محصولات دانلودی؟

خب اجازه بدید این سوال را با یک مثال واقعی پاسخ بدیم، آمازون را که میشناسید؟ یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در دنیاست. آمازون طی سال های گذشته آماری از میزان فروش محصولاتش تو اینترنت منتشر کرده و گفته میزان فروش محصولات دانلودی این سایت همچون کتاب رکورد زده و حتی از میزان فروش محصولات فیزیکی این سایت هم بیشتر بوده است.

پس تردیدی در آن نیست که اگر فروش محصولات آموزشی و دانلودی را آغاز کنید، تو تمامی زمینه ها می توانید از اینترنت کسب درآمد داشته باشید.

از طرفی دیگر اکثریت ما در طول زندگی کاری و تحصیلی تعداد زیادی فایل و مطالب آموزشی تهیه و آماده میکنیم تا نیاز خود را برطرف کنیم که در بیشتر مواقع بعد از گذشت زمان دیگر استفاده ای برایمان ندارند ولی همانطور که این مقالات، تحقیقات، پروژه ها، جزوات درسی و… یک روزی نیاز ما را برطرف کردند الان میتوانند برای دیگران بسیار ارزشمند باشند که با فروش همین فایل ها به افراد دیگر میتوان یک منبع درآمدی پایدار و سالم از اینترنت کسب کرد.

 

از فروش چه فایل هایی میتوان کسب درآمد کرد

این فایل‌ها می‌توانند پاورپوینت های آماده، مقالات فارسی و انگلیسی، نقشه اتوکد، طرح‌های گرافیکی، پوسته ‌ها و اسکریپت ها برای وبسایت، نرم‌افزارها، لایسنس‌ها، فایل‌های آموزشی خواندنی – ویدئویی یا صوتی و… باشند. متقاضی محصولات، می‌تواند با پرداخت مبلغ فایل، بلافاصله پس از پرداخت آنلاین محصول مربوطه را دانلود کند.

کسب درآمد از همکاری در فروش فایل و بازاریابی

 

نویسنده

فایلمس
ما اولین نیستیم ولی اومدیم که بهترین باشیم | اولویت ما، کیفیت و رضایت کاربران ماست