شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فایلمَس | کسب درآمد اینترنتی از طریق سیستم همکاری در فروش و بازاریابی فایل

درباره فایلمَس

سیستم همکاری در فروش فایلمس ، علاوه بر مرکز خرید ، فروش و بازاریابی فایل و پروژه های آماده

یک طرح کارآفرینی است با هدف درآمدزایی برای دانشجویان و پژوهشگران و اشتراک دانش بین کلیه سطوح جامعه

ما در سیستم حرفه ای فایلمَس با نهایت تلاش و بدون توقع در حال خدمت گذاری به کاربرانمون هستیم

مدیر و بنیانگذار سیستم همکاری در فروش فایل مَس

جواد حسین وش

مدیر و بنیانگذار

فایلمَس چیست؟

فایلمس یک سیستم همکاری در فروش فایل و محصولات دانلودی است، که شما می توانید هر چیزی که به صورت دیجیتال می خواهید رو خرید کنید و یا اگر محصول دانلودی دارید به فروش بگذارید.

با عضویت در فروشگاه ساز رایگان فایل مَس، صاحب یک فروشگاه کاملا اختصاصی می شوید. این فروشگاه قابلیت هایی از جمله : دسته بندی و ایجاد محصول دارد و اجازه آپلود فایل های مجاز و قانونی شما را جهت فروش می دهد بدین صورت شما بدون هیچ گونه پرداخت هزینه ای حتی یک ریال صاحب یک کسب و کار اینترنتی می شوید و می توانید فایل های ارزشمند خود را برای عرضه به خریداران ارائه کنید ، همه کارها در سایت فایلمس انجام می شود و شما نیاز به هیچ دانش فنی یا تهیه ملزومات اولیه ندارید.

تاریخچه فایلمَس :

فایلمس در بهمن ماه 1398 بر روی دامنه filemas.com (مخفف file Marketing and sale ، بازاریابی و فروش فایل) توسط جواد حسین وش (که در حال خدمت سربازی بود) راه اندازی شد و پس از گذشت 7 ماه (و اتمام دوره سربازی) فعالیت حرفه ای خود را از مهر ماه 1399 آغاز نموده است.

هدف فایلمس فراهم کردن بستری مناسب برای کسب درآمد از طریق فروش فایل ، بازاریابی فایل های دیگران و همچنین زیرمجموعه گیری، بوده تا علاقه مندان به این حوزه بتوانند بدون دانش و اصول فروش کسب درآمد بی نظیری را تجربه کنند.

هم اکنون فایلمس با رتبه حدود 5 هزار ایران (از نظر Alexa) با سریع ترین پیشرفت و حرفه ای ترین امکانات به کار خود ادامه می دهد.

با فایلمس چه کارهایی می توان انجام داد؟

1- فایلمس این امکان را به شما می دهد تا با قرار دادن محصولات خود در این سامانه، وارد بازار خرید و فروش اینترنتی شده و به سادگی و نامحدود از فایل های خود درآمد کسب کنید.

2- حتی اگر فایلی برای فروش ندارید، فایلمس به سیستم بازاریابی فروش فایل مجهز است و می توانید از طریق بازاریابی و تبلیغ محصولات در شبکه های اجتماعی از هر فروش پورسانت بازاریابی مشخص شده را دریافت نمایید.

3- یا می توانید از طریق معرفی فایلمس به دوستان و جذب زیرمجموعه به ساده ترین شکل ممکن کسب درآمد داشته باشید.

ما یک سیستم عالی برای فروشندگان راه اندازی کردیم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

– به دلیل داشتن برنامه نویسی استاندارد و رعایت اصول گوگل، در جستجو های حوزه فعالیت همیشه بالا هستیم.

– سیستم پشتیبانی حرفه ای بین فروشنده و مشتریان خود.

– با توجه به تاریخچه هر فروشنده مدال هایی دریافت مینمایند که تعداد و ارزش مدال های هر فروشنده او را به یک رقابت حساس وارد میکند و فروشندگان عالی میتوانند خوش بدرخشند.

– در هر تراکنش بیشترین پورسانت برای فروشندگان اختصاص داده می شود.

برخی دیگر از ویژگی های فایلـمَس

همه و همه این ویژگی ها یکجا در فایلمس برای شما کاربران و فروشنده های عزیز فراهم شده است.

برای چگونگی استفاده از این امکانات می توانید به راهنمای سایت مراجعه نمایید. همچنین برای ارائه ی پیشنهاد یا انتقادات خود در زمینه ارائه‌ ی خدمات بهتر با ما تماس بگیرید.