شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی فایل
شناسه پست: 15154
بازدید: 99

آموزش ساخت فروشگاه فایل و محصولات دانلودی بدون هزینه

 

ساخت فروشگاه فایل یکی از بهترین روش های راه اندازی کسب درآمد اینترنتی می باشد که تو این مقاله قصد داریم به بررسی آن بپردازیم و بگیم که اصلا فروش فایل خوبه یا نه؟ چه فایل هایی میتونیم بفروشیم؟ و چطور میتونیم با فروشگاه ساز فایل فایلمس بدون هزینه و به ساده ترین شکل ممکن یک فروشگاه فایل اینترنتی برای خودمان بسازیم.

 

سیستم فایلمَس چیه؟

به طور کلی فایلمس یک فروشگاه ساز فایل است که تمامی خدمات آن از لحظه ثبت نام تا برداشت درآمد کاملا رایگان می‌باشد، به همین خاطر شما می توانید به راحتی و بدون هیچگونه هزینه ای در کمتر از 5 دقیقه در سایت ثبت نام کرده و به کسب درآمد از فروش فایل در اینترنت بپردازید.

 

آموزش ساخت فروشگاه فایل دانلودی

 

برای اینکه در فایلمَس فروشنده شوید ابتدا لازم است که در سایت ثبت نام کنید، پس بریم باهم مراحل ثبت نام را انجام داده و فروشنده شویم

آموزش ساخت فروشگاه فایل

فرایند ثبت نام در سایت بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی عضویت یا با استفاده از دکمه ثبت نام در بالای سایت اطلاعات خواسته شده در فرم که به شرح زیر می باشد را به دقت پر کنید:

 

چگونه در فایلمس فروشنده شویم؟
چگونه در فایلمس فروشنده شویم؟ – ثبت نام

1. نام کاربری *

نام کاربری بعد از ثبت نام قابل تغییر نیست، در ضمن نام کاربری همان آدرس فروشگاه شما خواهد بود پس دقت لازم را در انتخاب آن داشته باشید.

به عنوان مثال:

اگر نام کاربری filemas را انتخاب کنید، آدرس فروشگاه شما filemas.com/user/filemas خواهد شد.

در این روش با سئوی فایلمس فروشگاه شما هم سئو شده و این باعث بیشتر دیده شدن شما و در نتیجه افزایش فروش شما خواهد شد.

2. شماره موبایل *

در این فیلد شماره همراه خود را صحیح وارد کنید که برای اطلاع رسانی های آتی مورد استفاده قرار میگیرد، برای اطلاعات ورود، بازیابی رمز عبور، تیکت، فروش و …

3. ایمیل *

ایمیل واقعی خود را صحیح و بدون www وارد کنید (مثل: filemas.com@gmail.com) برای اطلاعات ورود، بازیابی رمز عبور، تیکت، فروش و … مورد استفاده قرار میگیرد.

4. کلمه عبور شما *

برای ورود به پنل خود یک کلمه عبور انتخاب کنید، رمز عبور انتخابی شما باید بیش از 7 کاراکتر باشد و برای قوی بودن رمز خود از اعداد و تلفیقی از حروف بزرگ و کوچک را انتخاب نمایید.

5. کد معرف

اگر کسی فایلمس را به شما معرفی کرده، کد مربوط به شخص را در این قسمت می توانید وارد کنید، در غیر اینصورت می توانید خالی بگذارید.

 

پس از ثبت نام وارد حساب خود در فایلمَس شوید

برای ورود به پنل کاربری خود پس از کلیک بر روی ورود یا با استفاده از دکمه ورود در بالای سایت وارد صفحه مورد نظر شده و با استفاده از اطلاعاتی که موقع ثبت نام انتخاب کردید وارد پنل خود شوید.

تا اینجا فقط ثبت نام کردیم حالا بریم ببینیم که چگونه در فایلمس فروشنده شویم؟

 

نحوه ساخت فروشگاه فایل و فروشندگی در فایلمس

برای این کار باید حساب خود را به فروشنده ارتقاء دهیم

1. پس از ورود به پنل کاربری خود در سمت راست پنل روی دکمه ارتقا به سطح فروشنده کلیک کنید و موارد خواسته شده را پر کرده و وارد مرحله بعد شوید

( به جای تلفن ثابت از شماره همراه هم میتوانید استفاده کنید، همچنین اگر کد پستی خود را نمیدانید میتوانید به جای آن دوتا صفر {00} وارد کنید)

چگونه فروشنده شویم در فایلمس - ثبت نام و ارتقاء
چگونه در فایلمس فروشنده شویم؟ – ارتقاء

 

2. در این مرحله تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را گرفته و برای ما ارسال کنید. (ارسال حداقل یک مورد الزامی می باشد.)

چگونه در فایلمس فروشنده شویم؟ - ثبت نام و ارتقاء
چگونه در فایلمس فروشنده شویم؟

 

3. در آخر اطلاعات را ارسال کنید تا پس از بررسی، حساب شما ارتقاء گردد.

 

چرا این اطلاعات خواسته می شود؟

الف) برای برداشت درآمد خود از فایلمس (برداشت ها به حساب بانکی شخصی انتقال داده می شود که به اسم آن پروفایل کاربری تکمیل شده باشد) در اینصورت غیر از شما کسی نمیتواند درآمد شما را برداشت نماید حتی اگر به پنل شما هم دسترسی داشته باشد.

ب) برای تکمیل پروفایل و گرفتن مدال و تیک آبی (بعد از گرفتن تیک آبی تبلیغات محصولات شما در صفحه اصلی قرار داده میشود و از شما به عنوان فروشنده برتر نام برده میشود)

ج) برای اعتماد سازی بیشتر بین مشتری و فروشنده (که باعث فروش بیشتر فروشنده میشود)

د) برای جلوگیری از سوء استفاده های برخی از افراد

 

پس از تایید و ارتقاء حساب با استفاده از آموزش زیر میتوانید فایل های خود را به فروش بگذارید

 

آموزش فروش فایل

نویسنده

فایلمس
ما اولین نیستیم ولی اومدیم که بهترین باشیم | اولویت ما، کیفیت و رضایت کاربران ماست