شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

بهترین سایت همکاری در فروش فایل
شناسه پست: 13730
بازدید: 1834

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بهترین سایت های همکاری در فروش فایل یعنی سیستم فایلمَس آشنا کنیم و به بررسی ویژگی ها و روش های کسب درآمد از آن نیز بپردازیم. وبسایت فایلمس یک سیستم همکاری در فروش و بازاریابی فایل هست که قابلیت ساخت فروشگاه فایل را نیز به صورت رایگان برای کاربران فراهم می سازد.

به طور خلاصه اگر شما فایل و محصول دانلودی برای فروش دارید می توانید در فایلمس ثبت نام کنید و فایل های خود را ارسال کنید تا بازاریاب های فایلمس فایل های شما را بفروشند. از همه مهمتر به واسطه سئوی خوبی که فایلمس داره فایل های شما در نتایج بالاتر گوگل دیده میشه و این یعنی فروش بیشتر و در نتیجه درآمد بیشتر برای شما 😎

اگر هم فایلی برای فروش ندارید ولی صاحب سایت و وبلاگ هستید یا کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی دارید باز میتوانید در فایلمس ثبت نام کنید و با بازاریابی فایل های سایر فروشنده ها، کسب درآمد میلیونی داشته باشید.

با سیستم همکاری در فروش فایل فایلمَس می توانید از اوقات بیکاری خود بهترین استفاده را بکنید و یک منبع درآمدی برای خود ایجاد کنید که تا مادام العمر برای شما درآمدزایی داشته باشه. فقط کافیه ثبت نام کنید و کسب درآمد از فروش فایل در اینترنت را آغاز کنید. 💪

بهترین سایت همکاری در فروش فایل
بهترین سایت همکاری در فروش فایل – فایلمس

همکاری در فروش فایل چیست؟

همکاری در فروش فایل (file affiliate) یعنی اینکه در فروش یک فایل یا محصول دانلودی چند نفر با هم همکاری داشته باشند که یک طرف میتونه فروشنده باشه، طرف بعدی سایتی که فرایند فروش رو فراهم میکنه مثل فایلمس و یک طرف هم میتونه بازاریاب باشه که با لینک اختصاصی خودش محصولات را تبلیغ میکند.

به لطف سیستم های همکاری در فروش فایل میتوان بدون هزینه کسب درآمد از طریق فروش فایل را در فضای اینترنت به راحتی انجام داد. اکثر این سایت ها قابلیت فروشگاه ساز فایل را هم دارند که فایلمس هم از این قاعده مستثنی نیست

همکاری در فروش فایل چیست؟
سیستم همکاری در فروش فایل چیست؟ – فایلمس

بهترین سایت همکاری در فروش فایل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

شما برای انتخاب بهترین سیستم همکاری در فروش فایل چند معیار مهم را باید در نظر بگیرید اول اینکه چند درصد از سود فروش به عنوان پورسانت به شما تعلق میگیره. و دوم اینکه بعد از گذشت چه مدت و رسیدن به چه میزان از درآمد میتوانید موجودی خودتان را برداشت کنید. این ها مواردی هستند که برای ادامه فعالیت با همون سیستم به شما انگیزه میدهند. در کل باید به فکر کاربران باشه و از لحاظ فنی هم اوکی باشه!! یعنی چی از لحاظ فنی اوکی باشه!؟

یعنی سرعت خوبی داشته باشه، موارد امنیتی را رعایت کنه مثل داشتن ssl (اول آدرس https باشه)، راه های ارتباطی زیاد و پشتیبانی سریعی داشته باشه، از همه مهمتر سئوی خوبی داشته باشه (سئوی خوب باعث میشه فروش بیشتری داشته باشی) و کلی ویژگی های دیگه که بهتره باقی این ویژگی ها را از نظر فروشندگان و بازاریاب های فایلمس بررسی کنیم 😉

ویژگی های فایلمس از نظر فروشندگان فایل

 1. اختصاص بیشترین پورسانت از هر فروش برای فروشنده ها
 2. اختصاص یک فروشگاه فایل کاملا رایگان با پنل کاربری حرفه ای
 3. اختصاص بهترین درگاه ها برای پرداخت آنلاین
 4. لذت درآمد بیشتر از فروش با کمترین فعالیت
 5. امکان دسته بندی های نامحدود
 6. همیشه در دسترس بودن سایت با آپتایم 100 درصد
 7. تسویه حساب روزانه و سریع در هر لحظه
 8. فضای نامحدود برای آپلود فایل ها
 9. شفافیت مالی با مشاهده آمار کسری و اضافه شدن درآمد
 10. داشتن اپلیکیشن حرفه ای
 11. سیستم ارسال ایمیل و پیامک های فروش، تیکت، دیدگاه ها و…
 12. امکان مشاهده و مدیریت جزئیات هر سفارش
 13. امکان ایجاد کد تخفیف توسط فروشنده
 14. امکان دنبال کردن فروشنده ها توسط کاربران سایت
 15. انتشار خودکار فایل ها در شبکه های اجتماعی فایلمس
 16. تبلیغ فروشنده های برتر بعد از گرفتن تیک آبی شبیه اینستاگرام

ویژگی های فایلمس از نظر بازاریاب های فایل

 1. داشتن لیست اختصاصی فایل ها با پورسانت 50 درصد
 2. امکان اشتراک گذاری فایل ها در شبکه های اجتماعی با لینک اختصاصی
 3. امکان فیلتر کردن فایل های یک فروشنده برای بازاریابی
 4. امکان فیلتر کردن فایل های پر فروش برای بازاریابی
 5. امکان فیلتر کردن فایل های با بیشترین پورسانت برای بازاریابی
 6. ارائه آمار شفاف از تراکنش های بازاریابی
 7. امکان مشاهده تمامی ارجاع های موفق و ناموفق
 8. امکان مشاهده سایت ها یا شبکه های ارجاع دهنده
 9. امکان دریافت لینک اختصاصی برای زیرمجموعه گیری
 10. اختصاص 10 درصد از تراکنش های زیرمجموعه برای بازاریاب ها
 11. امکان مشاهده تمامی زیرمجموعه ها با تاریخ ثبت نام و تعداد ارجاع ها
 12. امکان درخواست وجه در هر ساعت از شبانه روز

انواع همکاری در فروش فایل در سیستم فایلمس

1- همکاری دو سویه در فروش

2- همکاری سه سویه در فروش

3- همکاری چهار سویه در فروش

انواع همکاری در فروش فایل در سیستم فایلمس
انواع همکاری در فروش فایل در فایلمس

همکاری دو سویه در فروش فایل

در این نوع همکاری، همکار اول فایلمس است که بستر ارائه محصول، همکاری، فروش، پرداخت و … را فراهم می سازد. و همکار دوم فروشنده است که پس از عضویت در سایت فایلمس، اقدام به ارسال محصولات خود می کند.

در این نوع روش، فایل از طریق فروشگاه اصلی وبسایت به فروش می‌رسد. و سود هر بار فروش هر محصول بین دو نفر، فایلمس و فروشنده تقسیم می‌شود. که در این صورت 80 درصد سود به فروشنده، و تنها 20 درصد آن به فایلمس می رسد. (البته 10 درصد از این 20 درصد فایلمس به معرف تعلق میگیره! که در ادامه توضیح خواهم داد؛)

 آموزش فروش فایل 

 آموزش فروش فایل در فایلمس

همکاری سه سویه در فروش فایل

در این نوع همکاری، همکار سوم بازاریاب است که پس از عضویت در سایت فایلمس، می تواند از طریق پنل خود کد محصولات با لینک اختصاصی مربوط به خود را دریافت کرده و با معرفی محصول فروشنده در سایت ها، وبلاگ ها، کانال ها و … محصولات را بازاریابی کند تا بعد از هربار فروش درصد مشخصی را دریافت کند.

در این نوع همکاری هر بار که محصولی به فروش میرود، هر سه طرف همکار طبق درصدهای از پیش تعیین شده پورسانت خود را به صورت اتوماتیک دریافت میکنند که در این حالت سود فروشنده 70 درصد، سود فایلمس 20 درصد، و سود بازاریاب (که فروشنده تعیین می کند) حداقل 10 درصد می باشد.

لازم به ذکر است که اگر بازدید کننده ارجاعی تا ۳۰ روز، هر خریدی انجام بده کمیسیون آن برای بازاریاب لحاظ خواهد شد.

 آموزش بازاریابی فروش فایل 

 آموزش بازاریابی فروش فایل در فایلمس

همکاری چهار سویه در فروش فایل

در این نوع همکاری، همکار چهارم معرف است که پس از عضویت در سایت فایلمس، می تواند با لینک اختصاصی خودش سایت را به کاربران زیادی معرفی کند. این کار را می تواند با تبلیغ بین دوستان و آشنایان، یا سایت ها، وبلاگ ها، کانال ها و… انجام دهد. هر شخصی که از این طریق در سایت ثبت نام کند و هر تراکنشی انجام دهد به صورت مادام العمر درصدی به معرف تعلق میگیرد.

در این صورت 10 درصد از سهم فایلمس به معرف اختصاص داده میشود. این شیوه در ایران برای اولین بار است که یک سیستم همکاری در فروش فایل چنین پورسانتی برای معرف اختصاص می دهد. با این حال سود فروشنده 70 درصد، سود بازاریاب حداقل 10 درصد، سود معرف 10 درصد و سود فایلمس هم 10 درصد می باشد.

 کسب درآمد از زیرمجموعه گیری 

کسب درآمد از زیرمجموعه گیری همکاری در فروش فایل

چرا فروش فایل و محصولات دانلودی؟

خب اجازه بدید این سوال را با یک مثال واقعی پاسخ بدیم، آمازون را که میشناسید؟ یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در دنیاست. آمازون طی سال های گذشته آماری از میزان فروش محصولاتش تو اینترنت منتشر کرده و گفته میزان فروش محصولات دانلودی این سایت همچون کتاب رکورد زده و حتی از میزان فروش محصولات فیزیکی این سایت هم بیشتر بوده است.

پس تردیدی در آن نیست که اگر فروش محصولات آموزشی و دانلودی را آغاز کنید، تو تمامی زمینه ها می توانید از اینترنت کسب درآمد داشته باشید.

از طرفی دیگر اکثریت ما در طول زندگی کاری و تحصیلی تعداد زیادی فایل و مطالب آموزشی تهیه و آماده میکنیم تا نیاز خود را برطرف کنیم که در بیشتر مواقع بعد از گذشت زمان دیگر استفاده ای برایمان ندارند ولی همانطور که این مقالات، تحقیقات، پروژه ها، جزوات درسی و… یک روزی نیاز ما را برطرف کردند الان میتوانند برای دیگران بسیار ارزشمند باشند که با فروش همین فایل ها به افراد دیگر میتوان یک منبع درآمدی پایدار و سالم از اینترنت کسب کرد.

مزایای فروش فایل در همکاری در فروش فایلمس

• نیازی به تخصص خاصی ندارد

• ‏نیاز به سرمایه گذاری ندارد

• هر کسی در هر جایی می تواند فعالیت داشته باشد

• ‏‏نیاز به فعالیت در زمان خاصی ندارد

• ‏نیازی به رفت و آمد ندارد

• نیاز به گرفتن مرخصی ندارد

• با افزایش محصول درآمد شما نیز به صورت تصاعدی افزایش می یابد

• محصول فروشگاه شما فاسد یا تاریخ گذشته نمی شود

• درآمد خود را سریع دریافت می کنید

چه افرادی میتوانند با همکاری در فروش فایل کسب درآمد کنند

چه کسانی با همکاری در فروش فایل می توانند کسب درآمد کنند؟

به طور کلی می توان گفت که همه افراد تو هر زمان و مکانی می توانند از طریق همکاری در فروش فایل کسب درآمد کنند و هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد ولی برای درک بهتر چند گروه را مثال میزنیم.

مدرسین

منظور ما اینجا فقط معلمان تو مدارس نیست بلکه شامل افرادی که به کسب درآمد از آموزش آنلاین علاقه دارند نیز میشود. این افراد تخصص خود را به یک محصول آموزشی تبدیل میکنند و آن را در قالب فایل های ویدئویی، صوتی و یا متنی در سیستم همکاری در فروش فایل به فروش میگذارند.

دانشجویان

همه دانشجویانی که چه در حال تحصیل هستند و چه فارغ التحصیل شدند میتوانند از طریق همکاری در فروش فایل کسب درآمد داشته باشند چون اولا در طول دوران تحصیل فایل های زیادی را آماده میکنند که میتوانند آن ها را بفروشند. دوما در هر رشته ای که هستند میتوانند برای هر درس از آن رشته فایل های آموزشی تولید کنند. مثلا برای درس فیزیک 1 که یک درس پایه هست جواب مساله های آن را بنویسند و آن را به فروش بگذارند. یا در رشته های مهندسی مثل برق و معماری میتوانند نرم افزارهای تخصصی آن رشته را آموزش بدهند.

هنرمندان

در اینجا منظور از هنرمندان افرادی هستند که حداقل یک تخصص دارند مثل نویسنده، نقاش، خیاط، تراشکار، نجار و… این افراد میتوانند فایل های آموزشی خود را در قالب فایل های صوتی، متنی و یا ویدئویی تهیه کنند و در سایت های همکاری در فروش فایل به فروش بگذارند.

برنامه نویس ها و طراحان

این دسته از افراد با فروش یک اپلیکیشن ساده میتوانند درآمدهای میلیونی کسب کنند زیرا بازار اپلیکیشن های موبایل و اندروید روز به روز درحال گسترش است. همچنین محصولات طراحی وب مثل اسکریپت، کامپوننت، قالب و افزونه های وردپرس از محبوبیت زیادی برخوردار هست که این افراد میتوانند با فروش آن ها درآمدهای بی نظیری را داشته باشند.

چه نوع فایل هایی را می‌توان در سیستم همکاری در فروش فایل به فروش گذاشت؟

فروش جزوه های درسی دانشگاهی ، دانش‌آموزی و کنکور

فروش پاورپوینت های آماده

فروش گزارش کار و کارورزی

همکاری در فروش مقاله

فروش انواع فایل های دانشجویی

فروش فایل های لایه باز کارت ویزیت، تراکت و بنر

فروش فایل لایه باز کاور و قالب پست اینستاگرام

فروش فایل های pdf ، راکسل و..

کتاب های صوتی و الکترونیکی

فروش قالب و افزونه های وردپرس

نمونه سوالات پیام نور، آزمون‌های استخدامی و..

کسب درآمد از همکاری در فروش فایل و بازاریابی

از چه روش هایی میتوانم فایل پیدا کنم؟

1- سیستم شخصی

ابتدا به کامپیوتر یا سیستم شخصی خود یه سر بزنید شاید به مرور زمان فایل هایی را جمع آوری کردید که دیگر مورد نیازتان نیست ولی شاید خیلی های دیگه به این فایل ها نیاز داشته باشند.

2- دوستان و آشنایان نزدیک

به دوستان و آشنایانی که فکر میکنید فایل هایی در اختیار دارند پیام بدید و ازشون فایل هارو درخواست کنید. اغلب اکثر کسانی که فارغ التحصیل شدن و یا در حال تحصیل هستند فایل ها و مقالاتی زیادی در اختیار دارند پس اول از همه سراغ این افراد برید.

3- خودتان میتوانید فایل تولید کنید

خیلی سختش نکنید با کمی وقت گذاشتن خودتان هم میتوانید فایل های با ارزشی تولید کنید.  ابتدا یک موضوع را انتخاب کنید بعد سرفصل هایی برای آن مشخص کنید سپس سراغ گوگل و سایت های اینترنتی برید و در مورد هر سرفصل مطالبی را جمع آوری کنید و در مرحله آخر این مطالب را ویرایش کنید و تصاویر مرتبطی هم براش در نظر بگیرید با این کار میتونید آن را به یک فایل با ارزش تبدیل کنید.

4- خرید پکیج فایل های آماده

اگر به دنبال راحت ترین روش هستید و حوصله پیدا کردن فایل و درست کردن فایل را ندارید میتوانید پکیجی از فایل های آماده را تهیه کنید. در این حالت با پرداخت هزینه کمی به صدها و یا هزاران فایل دست میابید که اگر میخواستید هر فایل رو به صورت تکی خریداری کنید باید مبلغ خیلی سنگینی پرداخت میکردید.

 

چطور محصولات دانلودی را بفروشم؟

روش های مختلفی برای فروش محصولات دانلودی تو اینترنت وجود دارد اما با انتخاب یک روش مطمئن میتوانید برای همیشه ازش کسب درآمد کنید.

یکی از این روش ها داشتن یک وبسایت فروش فایل هست که البته برای راه اندازی آن باید هزینه کنید و دانش کافی برای استفاده از آن را هم داشته باشید همچنین این روش نیازمند تلاش و صبر زیادی هست تا به نتیجه برسد.

اما بهترین روش، استفاده از سیستم همکاری در فروش فایل فایلمَس هست که به راحتی میتوانید در سریعترین زمان یک فروشگاه فایل حرفه ای برای خود بسازید و فعالیت خود را شروع کنید.

در این روش شما چند سالی به جلو میوفتید چون اول اینکه لازم نیست هزینه ای بپردازید و فقط زمانی که فایلی به فروش میرسد یک مبلغ ناچیزی به عنوان پورسانت کسر میشود. بعد هم اینکه دیگه نیازی نیست زمانی را برای تبلیغات، بازاریابی و… صرف کنید، کافیه فایل های دانلودی خود را بارگذاری کنید و همه این کارها بعلاوه پروسه فروش، دریافت هزینه و تحویل فایل به مشتری را بسپارید به فایلمس براتون اتوماتیک انجام بده.

همین حالا فروشگاه خود را کاملا رایگان ایجاد کنید

آموزش ساخت فروشگاه فایل

کلام آخر

اگر میخواید واقعا از طریق فروش فایل کسب درآمد کنید سیستمی را انتخاب کنید که تمام ویژگی های یک فروشگاه فایل را در اختیارتون قرار بده تا برای اعمال تغییرات و فروش فایل دستتون باز باشه و بتونید پرقدرت فعالیت خودتان را شروع کنید. از همه مهمتر با مرور زمان بازخورد بهتری براتون داشته باشه تا در ادامه دلسرد نشید و فعالیت چند ماه تون به هدر نره.

یکی از عواملی که باعث فروش کم فروشندگان میشه نداشتن دانش کافی تو این زمینه هست چون اکثر فروشندگان موقع ثبت فایل اصول فروش و ثبت فایل را رعایت نمیکنند ولی نگران نباشید چون در سیستم همکاری در فروش فایلمس اگر فروشنده ای بدون آگاهی از این موارد فایل خود را ارسال کند، موقع تایید فایل ها توسط کارشناس فایلمس تمامی این موارد رعایت شده و انتشار انجام میشود تا بهترین نتیجه حاصل شود.

نویسنده

فایلمس دات کام
ما اولین نیستیم ولی اومدیم که بهترین باشیم | اولویت ما، کیفیت و رضایت کاربران ماست
  1. سلام و احترام
   بله شما میتونید به صورت پاره وقت در قسمت همکاری در فروش فایل فعالیت کنید و به کسب درآمد بپردازید.